Fellne 215 55 17

Shitet nga: Fellne 02 Mar 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes ose ndrrroj Fellnet 215 55 17 fellnet jan shum te mira po sa te ardhura nga Austria me goma m+s dy goma jan pothuajse te reja ,dy jan te hargjume , keto fellne jam i interesum edhe me ba nderrim me ndojpar Fellne 16. per mercedes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim