Fellne 215/55R17

Shitet nga: Gani Batusha 27 Sht 14:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellne me goma te dimrit gomat jan te reja , fellnet jen shum te rujtne ,bojn per Audi,Golf 5,6 dhe 7 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim