Fellne 225/40R18

Shitet nga: Gani Batusha 27 Sht 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellne 225/40R18 me gola te veres , bandazhat jenë te ruajtur shum , bojne per Audi,Golf 5,6 dhe 7 etj.Numrat kontaktues jane 044133989,049526527
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim