Fellne 225 55 16 tveres gumat tmercedecit

Shitet nga: Edijoni 13 Jan 09:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne e klases
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim