Fellne Alumini per Mercedes

Shitet nga: Suki 09 Nën 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
FELLNE ALUMINI PER MERCEDES R CLAS ML GL ETJ NE GJENDJE SHUM TE MIR ME GOMA 235/65/17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim