Fellne BBS

Shitet nga: endrit 17 Nën 23:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne bbs jan 15 4 sherafa gumat continetal nuk ushtojn nuk dridhin garantoj dhe jan shum tmira pi shes qe nuk pom duhen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim