Fellne BMW 15

Shitet nga: fati 10 Pri 08:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne BMW 15 gjendje mire intresaurit serioz kontaktoni nr tel.. 049514193
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim