Fellne BMW

Shitet nga: Astrit 08 Sht 23:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes urgjent felgat me gjeth guma prej gjermanis felgat jan 17she 205/50 R 17felgat jan per bmw treshe a. po nishe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim