Fellne Crome18

Shitet nga: Rajmind 20 Sht 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellne CROME18,me goma te reja.Çmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim