Fellne Fellga Bandash

Shitet nga: Gimi 11 Dhj 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jon gjendje t rregult dy goma treja Profili R15 195 60
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim