Fellne Mercedes AMG 21

Shitet nga: XXL 03 Sht 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 fellne amg me goma shume pak te perdorura Goma continental m+s 295/40/R21
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim