Fellne Per Golf 6 Highline

Shitet nga: Golf 01 Shk 17:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 17-she Per golf 6 Highline ne gjendje shum te mir gomat i kan te mira. Qmimi fix.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim