Fellne R14/175-65 -91

Shitet nga: Fellne 06 Shk 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne me 4 vrima
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim