Fellne VW GOLF 6

Shitet nga: Fellne VW GOLF 6 08 Maj 23:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne për VW GOLF 6 225-45-17 Modeli për Highline Me goma treja shum pak të perdorum te ardhura nga zvicra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim