Fellne alonso 17 coll

Shitet nga: agron lajqi 20 Shk 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne alonso 17 coll PER BMW 3 Sdi se a bajn per ndoj tip tjeter te veturave jan te ardhura nga italia jan ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim