Fellne alumin

Shitet nga: Atdhe 02 Mar 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellne alumin 205×55 16 me goma MC ne gjendje shum tmira si fellnet ashtu edhe gomat momentalish jan perdor ne golf 4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim