Fellne dhe goma

Shitet nga: Selim 15 Shk 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR   200 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Felgat + Gomat per Mercedes A Clas 195/50 R15 Per ver
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim