Fellne dhe goma R14/165/75

Shitet nga: Fellne 05 Shk 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne dhe goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim