Fellne dhe goma per VW - 175x80xR14

Shitet nga: Mirsad 09 Tet 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet e aluminit me goma te dimrit per VW me 5 vrima, jane te madhesise: 175x80xR14
Tel+Viber: +37744220928
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim