Fellne fellga alumini bandash

Shitet nga: Gzim 09 Mar 11:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jon 15-she me 5 sharafa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim