Fellne fellga alumini

Shitet nga: Gimi 09 Nën 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jon 5 sharaf jon kon n mercedes dy goma treja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim