Fellne me 4 goma vere

Shitet nga: Isa 04 Jan 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHES 4 FELLNE ME GOMA POTHUAJSE TE REJA PER AUDI B4 ME PES SHRAFA QMIMI I ARSYESHEM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim