Fellne me Goma 16 me C

Shitet nga: Mercedes 17 Dhj 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellne 16 C me Goma t reja 205/65 R 16C 107/105 T Nr per Kontakt 049 349 160
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim