Fellne me Goma 16

Shitet nga: Fellne 13 Shk 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   170 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 195-45-16 me goma komplet dy gomat e para jon treja dy tmramat 50% per me shum kontaktoni ndrimi munshem nese me konvenon 049668383 plus Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim