Fellne me Goma per Audi

Shitet nga: Berisha 27 Shk 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne me goma per audi 18
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim