Fellne me Goma per gjip-a

Shitet nga: Ylli 19 Jan 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 goma me bandash krom komplet 15-she,
205/70/R15 M+S
Siç po i shihni dhe ne foto.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim