Fellne me Goma te veres

Shitet nga: Beqir 24 Dhj 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne me goma te veres me 5 sharafa 17.225.45
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim