Fellne me gjith guma te veres jon

Shitet nga: Bekim 12 Shk 12:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet me goma te veres jon shum tmira per ma shum kontaktoni 049429799
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim