Fellne me goma

Shitet nga: Edijon 20 Jan 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shese fellnet me goma te eres 16 ne gjendje shum te mir bej ndrim me fellne 17/18 per mercedes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim