Fellne me goma 15

Shitet nga: ×××× 21 Dhj 23:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne me goma 15 qmimi 130 euro ,shiten urgjent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim