Fellne me goma per BMW M5

Shitet nga: fitimi 08 Sht 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne me goma per BMW-M5

dimenzionet..
235-45-R17-94W
245-55-ZR17-94W
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim