Fellne me goma per BMW M5

Shitet nga: fitimi 23 Shk 11:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne me goma per BMW-M5

dimenzionet..
235-45-R17-94W
245-55-ZR17-94W
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim