Fellne me goma per BMW

Shitet nga: fitim 20 Shk 17:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne per BMW,, 17-she me goma..
dimenzionet..
255.40.r17
235.35.r17...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim