Fellne me goma per xhip-a

Shitet nga: Ylli 27 Nën 10:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne krom po ashtu me goma komplet 4copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim