Fellne me goma te veres

Shitet nga: Beqir 26 Dhj 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne me 5 sharaf 17.225.45
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim