Fellne me goma te veres profili 205 60 15

Shitet nga: Blendi. 13 Mar 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne me goma te veres profili 205 60 15 fellnet jan me kater sherafa bajn per audi golf pezho etj jan ne gjendje shum te mir .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim