Fellne pér golf 4

Shitet nga: Besnik 06 Mar 00:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 18 per golf 4 r32 jon te rujtne shum jon te reja sikur ne foto pa guma. 049118994 edhe viber?
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim