Fellne për Alfa Romeo

Shitet nga: Valdet 14 Jan 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne Alumini 4 Cop për Alfa Romeo 15 tshe, ne gjendje shum tmir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim