Fellne për BMW 15

Shitet nga: xxxxx 06 Mar 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet për BMW! nr15 me 5 shrafa. 120 euro boj ndrrim me iphone 4,!NR:044-565-747.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim