Fellne per AUDI

Shitet nga: erjon 18 Dhj 16:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne per audi ngjendje tmir tgjitha nrregull jon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim