Fellne per Audi 15

Shitet nga: isa 12 Pri 19:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
FELLNE ALUMINI PER AUDI ME GOMA 195/65/15 SHUM TE MIRA PA ASNJE GERVISHTJE.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim