Fellne per BMW X5 X6

Shitet nga: fellne x6 23 Shk 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
2 fellnet e mbrapme 315 - 35 - 20 dy te parat 275 - 40 - 20
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim