Fellne per BMW

Shitet nga: Burim 02 Mar 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellne me goma te veres pothuajse te reja, fellnet jane 245-45-r17.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim