Fellne per BMW

Shitet nga: Dena 07 Mar 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet per BMW me gjeth guma,
Gumat jan m+s nuk jon perafersisht tmira.
Fellnet jon 15she.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim