Fellne per Bmw e60 530d

Shitet nga: Bmw 01 Shk 17:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 1 ose 2 copa fellne te bmw e60 530d pa goma.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim