Fellne per Bmw

Shitet nga: Lan 12 Shk 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellne per bmw M3 me goma shum te mira qmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim