Fellne per Ford

Shitet nga: limi 24 Shk 16:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne per ford jan ne gjendje shum te mir nuk dridhin hiq jan me goma te veres. Fellnet jan nr. 14. Per ma shum na kontaktoni ne nr e telit ose edhe ne viber po ne ket nr.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim