Fellne per Golf ,Passat,Audi,Mercedes etj

Shitet nga: peje 11 Pri 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 225/40/18 me goma 4 cope
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim