Fellne per Golf ,Passat,Audi,Mercedes etj

Shitet nga: peje 11 Pri 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 17 me goma MS 4 cope
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim