Fellne per Golf 4 r17

Shitet nga: rifat 10 Pri 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per golf 4.r17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim